O Firmie

      Firma „Fat Meble” powstała w wyniku wieloletniej pracy jako przedstawiciel handlowy w fabryce mebli biurowych. Pod namową wielu osób jak i również producentów krzeseł postanowiliśmy wspólnie z żoną o podjęciu ryzyka własnej działalności sugerując się doświadczeniem w tej branży oraz znajomością rynku. W pierwszym roku naszej działalności prowadziliśmy hurtownię krzeseł i foteli biurowych producenta „Protector – Seating” oraz „AYALA Office”. Jednocześnie sprzedawaliśmy meble salonom meblowym działając na zasadzie przedstawiciela regionalnego producenta mebli „FAT” ( i stąd nazwa naszej firmy ).
      W następnych latach podjęliśmy decyzję o ujednoliceniu branży w której chcemy się realizować i zajęliśmy się tylko i wyłącznie sprzedażą hurtową krzeseł i foteli biurowych powiększając jednak asortyment o nowe modele.
     Jesteśmy prężnym przedsiębiorstwem o stale wzrastającej pozycji rynkowej. Dostarczamy komfort pracy, dokładając starań, aby nasze krzesła spełniały potrzeby ich użytkowników. Nasze krzesła łączą w sobie wysoką jakość wykonania i korzystną cenę. Poprzez sprawną sieć dystrybucji opartą na sklepach meblowych mamy możliwość szybkiej reakcji na potrzeby obsługiwanych rynków regionalnych. Staramy się aby wciąż podnosić jakość naszych towarów i dokonywać kolejnych obniżek kosztów a co za tym idzie i cen naszych produktów, tak by zwiększyć ich dostępność dla różnych grup odbiorców.
     Oprócz krzeseł i foteli biurowych, które zyskały sobie liczną grupę odbiorców i uznanie użytkowników w Polsce, wprowadziliśmy do naszej oferty kolekcję kawiarnianą. Obejmuje ona krzesła i stoły kuchenno i kawiarniano – restauracyjne, których wzory są zgodne z najnowszymi trendami światowymi.
     Nasza marka jest znana wśród firm wyposażenia wnętrz, salonów meblowych oraz indywidualnych klientów w Polsce i za granicą. Sprzedajemy również do Litwy, Łotwy, Estonii i Kazachstanu. Jesteśmy dumni z naszych krzeseł i w pełni się z nimi identyfikujemy. Nasze krzesła i fotele wyróżniają się wysokim poziomem ergonomji oraz wysoką jakością wykonania. Pierwsza cecha jest wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń z dostawcami w projektowaniu krzeseł i foteli oraz aby również w przyszłości dawać naszym klientom najwyższy komfort za korzystną cenę.

Zapraszamy do współpracy

 Marzena i Grzegorz Kapica